Custom Joomla Theme by FatCow.com

 

Mūsu komanda

Mūsu pasākumu organizētāju komanda sastāv no vairākiem cilvēkiem. Katrs no mums ir lielisks savā jomā. Ja nepieciešams, uz atsevišķu projektu izpildi tiek piesaistīti papildus cilvēki, kas palīdz ar sporta spēļu tiesāšanu vai citām lietām.

 

Jānis Stukuls

Jānis ir uzņēmuma vadītājs un pasākumu scenārists. Jānim ir ievērojama pieredze sacensību organizēšanā un pasākumu vadīšanā. Papildus korporatīvo pasākumu vadīšanai, Jānis jau trīs gadus ir galvenais Entuziastu Volejbola Līgas organizators. Jānis pasākumos ir galvenais tiesnesis un komandas koordinators.

 

 

  

Kārlis Liepiņš

Kārlis uzņēmumā ir projektu vadītājs un galvenais morālais atbalsts. Kārlis plāno pasākumu scenāriju, atbild par veiksmīgu pasākumu norisi.   

 

 

 

 

Linda Beitika

Linda ir mūsu foto un video cilvēks. Lindai ir vairāku gadu pieredze sporta sacensību un dažādu citu aktivitāšu fotogrāfēšanā un filmēšanā. Viņa vienmēr spēj noķer lieliskus kadrus!

 

 

 

 

Arīna Palamarčuka

Arīna ir sacensību tiesnesis - ja vajadzēs, arī parādīs kas un kā ir jādara. Pati jau vairākus gadus nodarbojās ar volejbolu. 

 

 

 

  

 

Karīna Krama

Karīna  ir sacensību tiesnesis - ja vajadzēs, arī parādīs kas un kā ir jādara. Karīna mācās Murjāņu sporta ģimnāzijā un nodarbojās ar sportu ikdienā.