Custom Joomla Theme by FatCow.com

 

Pieredze komandas saliedēšanās un sporta spēļu organizēšanā

 

Esam organizējuši vairākus desmitus dažāda izmēra pasākumus un sporta sacensības. Lūk ieskats lielākajos no tiem:

 

Entuziastu volejbola līga - amatieru sacensības volejbolā, notiek visas sezonas garumā - no oktobra līdz aprīlim. Tiek organizētas katru gadu. Šī gada sezonā sacensībās kopā piedalījās 96 vīriešu un sieviešu komandas, kas dalībnieku vidū pulcēja vairāk kā 1100 dalībniekus. 

 

 

 

 

Entuziastu florbola līga - profesionāli organizētas amatieru sacensības florbolā. Sacensībās jau pirmajā sezonā piedalījās teju 100 dalībnieki, bet nākošajās sezonās 200-300 dalībnieku. Visām spēlēm tiek veikti pilnas spēles video ieraksti un labāko momentu video. 

 

 

 

 

 

Tavex - organizējām divus komandas saliedēšanās pasākumus Tavex Latvijas filiālei. Katrā no pasākumiem piedalījās apmēram 35-40 dalībnieki. Pirmo no pasākumiem organizējām Mežaparkā ar dažādiem netradicionāliem uzdevumiem un fotoorientēšanās elementiem. Otrs pasākums notika viesu namā ārpus Rīgas, kur organizējām sacensības gan tādos tradicionālos sporta veidos kā volejbols un frīsbijs, gan pilnīgi netradicionālos un oriģinālos pārbaudījumos kā telts salikšana un burbuļu zveja ar rokām.

 

 

Banku kauss volejbolā - organizējām Banku kausu zāles volejbolā MIX komandām, kurā piedalījās septiņas bankas un finanšu institūcijas. 

 

 

 

 

 

Olainfarm mārketinga nodaļai organizējām komandas saliedēšanās pasākumu ar tēmu "Plānot ir iespējams arī komandā". Pasākums bija trīs stundas garš, tika veikti gan jautri, gan nopietnāki uzdevumu par un ap plānošanas tēmu. Pasākumā piedalījās 26 cilvēki. 

 

 

 

 

 

 

2019.gada pavasarī Fonds Entuziastu Volejbola Līga pārstāvji piedalījās tirdzniecības misijā uz ASV “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” programmas ietvaros ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās Attīstības Fonda un LIAA atbalstu.